Є тільки два способи прожити своє життя. Перший - так, ніби ніяких чудес не буває. Другий - так, ніби все на світі є дивом!
Альберт Ейнштейн
Главная » 2016 » Березень » 10 » Майстер-клас: незвичайний портрет в стилі «стринг арт»
22:10
Майстер-клас: незвичайний портрет в стилі «стринг арт»

Джерело : Hand Made - все про рукоділля

Стринг арт – вельми цікавий напрямок у творчості, який знову стає популярним. За допомогою декоративних цвяхів, молотка і ниток можна створити неймовірно красиві візерунки, написи, малюнки і навіть картини. Все залежить від того, які кольори ви будете використовувати в роботі. Красиво виглядають монохромні зображення, стандартне і нудне з’єднання двох кольорів – наприклад, чорні силуети на білому тлі, а можна створювати і яскраві композиції з використанням різнокольорових ниток. Такі картини стануть оригінальною прикрасою будь-якого інтер’єру: на кухні вітаються малюнки гастрономічної тематики (посуд, продукти, повар), в передпокої можна на одній зі стін зробити напис «Welcome» або повісити картину із зображенням великих черевиків, в дитячій доречними будуть мультяшні герої (для сина – тачки, для дочки – Кітті), в спальні краще розмістити панно з символічними зображеннями (два голубка, серце, всілякі квіти, закохані парочки).

Сьогодні ви навчитеся робити картину в чорно-білій гамі з зображенням собачки.

Що нам знадобиться:
1. Дерево (у мене фанера шліфована 40х40 (товщина 1,5 см).
2. Льон білий.
3. Цвяхи (у мене 14 мм металеві штифти).
4. Молоток (у мене степлер для цвяхів).
5. Нитки (звичайні швейні чорні).
6. Папір для ескізу (у мене міліметрівка).
7. Клей (для закріплення вузликів).
8. Крапельку таланту (розуміння роботи світла, тіні і обсягу).
9. Титанічне терпіння 
10. Фото.

Для початку обираємо фото.

Потім готуємо наше полотно до роботи, обтягуємо білим льоном дерево, фіксуючи степлером. Бажано льон випрасувати праскою перед цим.

Далі малюємо на папері або, як я, на міліметрівці наш об’єкт, не обов’язково малювати з деталями, головне, щоб контур був схожий.

Далі беремо степлер і штифти до нього. Або ви можете використовувати звичайні цвяхи і молоток.

Починаємо потихеньку, не поспішаючи, забивати цвяхи чітко по контуру.

А потім і заповнюємо фон хаотично. Дуже акуратно обводимо очі, якщо де і можна схалявити, то тільки не на очах.

Після того, як закінчили забивати цвяхи в контури, знімаємо міліметрівку з фону (тільки з фону), якщо ви знімете міліметрівку з усього на цьому етапі, можна починати спочатку, знайти контури без силуету практично неможливо. Плавали, знаємо …

Поясню для чого знімаємо з фону, а саме для того, щоб не витягувати застряглу міліметрівку з пустого фону. Але це тільки в тому випадку, якщо на тлі немає якогось малюнка.

Потім забиваємо весь фон, я зробила великий крок між гвоздиками на тлі, тому що планую його світлішим силуету морди.

Потім беремо чорні швейні нитки і обводимо ними силует і контури тіней, очі, ніс, впадинки, бровки і навіть вуса. Як тільки вам здасться, що все обведено, можете сміливо видаляти папір.

І ось що у нас вийшло!

Ну а далі починаємо основну обмотку, я мотаю так, як і малюю, тобто, починаю з очей. Ви можете починати, звідки вам зручніше, це не принципово.

Продовжуємо.

У тих місцях де тінь більш виражена, необхідно намотувати густіше, тим самим ви виділите об’єм.

Тут я вирішила заповнити фон.

Ось наша морда майже готова, продовжую працювати над обсягом.

На цьому етапі я вирішила зупиниться, так як в принципі, задоволена результатом. Але це зовсім не означає, що треба зупинятися, може бути, пізніше я ще десь щось додам.

P.S: не забудьте крапельку клею на вузлики.

Просмотров: 564 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar