Є тільки два способи прожити своє життя. Перший - так, ніби ніяких чудес не буває. Другий - так, ніби все на світі є дивом!
Альберт Ейнштейн
Главная » Статьи » Думки про життя

"З любов'ю, твої вчителі "

У Північній Ірландії під час переходу з початкової школи в середню учні здають іспити (transfer test). Від того, наскільки успішно ти їх здав, залежить, в якій школі ти будеш вчитися далі. Результат приходить поштою. Ось який лист було вкладено в конверти з оцінками учнів початкової школи Harmony Hill:

«Перш ніж ти відкриєш конверт зі своїми результатами, ми хочемо, щоб ти прочитав цей лист.

У цьому конверті - оцінки, яких ти так довго чекав. Але вони можуть виявитися зовсім не тими оцінками, на які ти розраховував. Якщо це так, ти будеш розчарований, і це природно. Ми теж будемо засмучені і розчаровані «за тебе», але ми ніколи не розчаруємося В ТОБІ.
На жаль, в житті не все йде так, як нам хочеться, і коли це відбувається, то потрібен час, щоб розібратися в своїх почуттях і думках. Ми знаємо, що кожен з вас багато і сумлінно працював, і ніяка оцінка цього не змінить. Ми твердо впевнені, що твій характер і особисті якості набагато важливіше будь-яких оцінок. Яка б школа не відкрила для тебе свої двері в вересні, вона прийме тебе таким, який ти є. Це важливо, тому що кожна людина унікальна.

Ми пишаємося тобою і хотіли б, щоб ти став гідним учнем нової школи.  Не здавайся, якщо буде важко.

Сподіваємося, що з часом ти станеш доброю, щедрою, здатною співпереживати , повною любові дорослою людиною, яка змінить світ на краще всім своїм життям.

Пам'ятай: результат, який лежить в цьому конверті, - просто оцінка за тест. Вона не відображає того, якк ти чудова людина. Тому, що б не трапилося в наступні кілька хвилин, сьогодні ти молодець!

З любов'ю, твої вчителі ».

Категория: Думки про життя | Добавил: admin (20.04.2016)
Просмотров: 84 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar